واحد شبکه و سخت افزار

Print Friendly, PDF & Email

واحد مشاوره و طراحی و اجرای زیرساخت شرکت بازرگانی یاقوت تابان آسیا در سال 91 با هدف کمک به شرکت ها و کارخانجات برای ایجاد و توسعه زیر ساخت‌های IT تشکیل گردید.

چهارچوب این واحد در خدمت رسانی شامل موارد ذیل می‌گردد:

  • با توجه به اینکه وظیفه اصلی اکثر شرکت‌ها و کارخانجات اموری غیر از امور کامپیوتر و IT می‌باشد، سعی ما مشاوره و خدمت رسانی در این امور و رفع این معضل از مدیران می‌باشد.

  • با توجه به گسترده شدن خدمات IT درون سازمانی و ارتباط بیش از حد خدمات جدید به اینترنت و اهمیت امنیت اطلاعات شرکت ها برای مدیران مشاوران و پرسنل ما سعی در برقراری امنیت اطلاعات شرکت‌ها و آموزش آن به مدیران دارند.

  • با توجه به هزینه زیاد سخت افزارها و کامپیوترها و همچنین خدمات حوزه IT سعی ما کاهش هزینه و افزایش بهره‌وری می‌باشد.

  • باتوجه به هزینه های تامین مکان و فضا برای پرسنل سعی ما بر کاهش فضای کامپیوترها در محیط کار و زیبایی محیط و افزایش سرعت آنها می‌باشد.

  • مشی ما به گونه ای است که بجای اینکه به فکر فقط کسب درآمد از این خدمات باشیم، فکر سود و بهره وری و کاهش هزینه های مدیران باشیم.

  • با توجه به اهمیت اطلاعات و همچنین افزایش روز افزون حجم اطلاعات راهکارهایی جهت پشتیبان گیری از اطلاعات و سیستم های زمان اضطرار داریم که در هنگام بروز مشکلات بدون هرگونه هزینه اضافی و اتلاف زمان شرکت ادامه کار خود را انجام دهد.

مشاوران ما راه حل های زیر را در پیاده سازی زیر ساخت ارائه می دهند

متن پله ها: 
ایجاد شبکه ارتباطی سیمی و بی سیم در شرکت
مدیریت اینترنت در شرکت توسط مسئولین و مدیران
مدیریت کاربران شبکه
شبکه تلفن داخلی (سانترال)
نظارت تصویری و غیر تصویری
ارتباط بین دفاتر
مدیریت داده ها و انبار داده
مجازی سازی و کاهش تعداد سرورها و به اشتراک گذاری منابع بین سرورها
پردازش ابری (Colud Computing)

شرکت بازرگانی یاقوت تابان آسیا ، با تکیه بر سال‌ها تجربه خود در زمینه سخت افزار و قطعات الکترونیک ، در حوزه‌های فروش ، پشتیبانی ، تعمیرات و تامین تجهیزات ، علاوه بر فروش و تامین تجهیزات مورد نیاز برای اموری نظیر راه اندازی سامانه‌های ذخیره سازی اطلاعات و همچنین ، تجهیز شبکه و یا ارتقاء کیفی سیستم‌های اداری و همچنین ماشین آلات اتوماسیون اداری ، به نگهداری و تعمیرات سخت افزاری و پشتیبانی دقیق از کلیه اجزاء شبکه‌های داده در سطوح متفاوت MainFrame , MidRange نموده است.خدماتی که توسط ما ارائه میشود ، در چارچوب تعهدات و قبول مسئولیت‌هایی در برابر مشتریان گرامیست.شما میتوانید ، با داشتن پشتیبانی منظم و مناسب برای تجهیزات سخت افزاری و الکترونیک سازمان خود ، به افزایش بهره‌وری و عمر کاری این تجهیزات افزوده و هزینه‌های متداول در این بخش از موسسه خود را کاهش دهید.

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
سوال امنیتی
سوال زیر برای جلوگیری ارسال اسپم می باشد، لطفا به آن پاسخ دهید. با تشکر
1 + 12 =
پاسخ به یک سوال ساده ریاضی مانند جمع دو عدد 1 + 3 که پاسخ برابر با 4 می باشد.
فروشگاه اینترنتی هدف ، خرید محصولات دیجیتال ،لپ تاپ ، تبلت ، موبایل ، قطعات کامپیوتر ، دوربین ، گجت ، خریداینترنتی ، لیست بهترین قیمت ، فروش و خرید آنلاین ، خرید بصرفه