طراحی و پیاده سازی سایت های تخصصی و فروشگاهی

Print Friendly, PDF & Email

طراحی وب سایت شرکت ها ،سازمان ها، ادارت، ارگان ها،کارخانجات،صنایع،موسسات و حتی افراد، به دلایل مختلفی از قبیل اطلاع رسانی و تبلیغات ، افزایش فروش ، اعتبار سازی ، تجارت الکترونیک ، اتوماسیون و ... به طراحی سایت و بهینه سازی آن در موتورهای جستجو (SEO) اقدام می کنند.اما فارغ از انگیزه طراحی سایت ، شرکت یاقوت تابان آسیا همیشه آمادگی تحقق ایده آل های شما مشتریان و شرکای تجاری خود را در هر یک از بخش های طراحی سایت حرفه ای و تخصصی  ٰگرافیک وب سایت و بهینه سازی وب سایت  و... دارا می باشد.

 

طراحی و پیاده سازی وب سایت شامل طراحی گرافیک ، پیاده سازی ظاهری و برنامه نویسی منطق سایت با در نظر گرفتن استانداردهای مشخصی است که به دو شیوه ی کلی استاتیک و داینامیک انجام می شود:

طراحی وب سایت استاتیکدر طراحی وب سایت استاتیک، هر صفحه سایت بطور مجزا طراحی شده و در نهایت با لینک های متعدد بهم پیوند داده شده و مجموعه ای از این صفحات سایت را تشکیل می دهند. این تکنیک مناسب برای سایتهایی با تعداد صفحات کم تا حدود 10 صفحه و بدون تغییر می باشد. از معایب طراحی وب سایت استاتیک، طراحی بصورت صفحه ای بوده و با افزایش صفحات هزینه های آن افزایش یافته و نیز برای اعمال تغییر در محتویات صفحات باید دانش طراحی سایت را داشته باشید وگرنه برای اعمال تغییرات نیازمند  طراح اولیه سایت خواهید بود.
 

طراحی وب سایت داینامیکدر طراحی وب سایت داینامیک، CMS یا نرم افزار مدیریت محتوای روی وب سایت شما نصب شده و کار تولید صفحات و مدیریت آن را برای شما تسهیل می نماید و به شما اين امكان را مي دهد كه بدون داشتن دانش طراحی، با اتصال به اینترنت و استفاده از رمز عبور و نام کاربری در بخش مدیریت وب  سایت وارد شده و مطالب، عکس و منوهای سایت را ویرایش نمایید. 
 

گرافیک وب سایت 

گرافیک وب سایتوب سایت شما ممکن است اولین تعامل مشتری با نام تجاری و برند شما باشد و از این رو است که طراحی گرافیک برای وب سایت به عنوان درگاه ورودی مشتریان نقش انکار ناپذیری در طراحی وب سایت دارد. فلسفه کاری ما در طراحی گرافیک وب سایت درشرکت یاقوت تابان آسیا ، نزدیک کردن وب سایت شما با محصولات و خدمات برند  شما به واسطه یک طرح گرافیکی خلاقانه و منحصر به فرد است.فرقی نمی کند ، از طراحی گرافیک سایت های شخصی تا سایت های پیچیده سازمانی ، از فروشگاه آنلاین تا سایت های مبنی بر تجارت الکترونیک ، کار ما روح بخشیدن به برند شما از طریق طراحی گرافیک یک سایت به روش مهندسی خلاق است.

                                                                                                         بهینه سازی وب سایت 

افزایش رتبه  سایت در موتورهای جستجو نتیجه بهینه سازی مناسب سایت  یا به اصلاح سئو (SEO)  است.در اصل سئو فرآیند آماده سازی وب سایت برای حضور بهتر در موتور های جستجو است.سئو ، پروسه ای تخصصی ، زمان بر ، تجربی و معمولا هزینه بر است . با توجه به تغییرات بسیار گسترده موتورهای جستجو در الگوریتم های جستجو دستیابی به یک روال مشخص و منطقی برای انجام دقیق بهینه سازی کاری بسیار مشکل خواهد بود .از این رو فرآیند بهینه سازی وب سایت  برای موتور های جستجو در اکثر موارد فرآیند تجربی است که از عهده متخصصین کارآزموده  شرکت یاقوت تابان آسیا ساخته است.
 
سئو وب سایت

​​

چرا وب سایت های شرکت یاقوت تابان آسیا؟

کیفیت، زیبایی، طراحی متفاوت و پشتیبانی 24 ساعته، وب سایت های ما را از دیگر وب سایت ها متفاوت کرده است. رضایت کامل مشتریانی که تاکنون با ما همکاری داشته اند، از افتخارات ما است. نمونه کارهای هر مجموعه مثال گنجینه ای می ماند که در اختیار آن مجموعه است. نمونه کارهای انجام شده ما را از دیگران متفاوت کرده و این گنجینه ی بزرگی برای ما و شرکت ماست.

نمونه کارها

......................................................................................................................................

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
سوال امنیتی
سوال زیر برای جلوگیری ارسال اسپم می باشد، لطفا به آن پاسخ دهید. با تشکر
3 + 6 =
پاسخ به یک سوال ساده ریاضی مانند جمع دو عدد 1 + 3 که پاسخ برابر با 4 می باشد.
فروشگاه اینترنتی هدف ، خرید محصولات دیجیتال ،لپ تاپ ، تبلت ، موبایل ، قطعات کامپیوتر ، دوربین ، گجت ، خریداینترنتی ، لیست بهترین قیمت ، فروش و خرید آنلاین ، خرید بصرفه